Uudised

KAS SINA OLED VÖNERDAJA?

11. mai 2022

Otsime oma tiimi taimetoiduentusiastidest müügitalente. Vaata järele, kas just sina võiksid olla meie uus Vönerdaja.

Nimetame oma väikese tiimi liikmeid hellitavalt Vönerdajateks ning kätte on jõudnud aeg Vönerdajate ringi veidi suurendada.

Otsime lisajõude müügitöös - Vöneri toodete pakkumine erinevate toidukohtade menüüsse. Sinu ülesanne on uute soojade kontaktide leidmine, kellele tootenäidiseid viia ning edaspidine koostöö kokku leppida. Kas sa soovid ise tootenäidiseid viia või tegeled vaid kontaktide kogumisega, jääb sinu otsustada.

Vönerdamisega saab vabalt tegeleda ka kooli kõrvalt või väikese lisa tööampsuna, tasustamine on vastavalt tulemustele. Kui sinu toodud soe kontakt toob koostöö, siis teenid protsendi igalt uue kliendi poolt tehtud tellimuselt senikaua, kui meie tiimis müügitööd teed.

Me ei nõua eelnevat kogemust ega erialast haridust, ennekõike soovime leida endasuguseid Vöneri fänne, kellega on tore koos töötada.

Kui see pakkumine sind kõnetab ning soovid koos meiega Vöneri igasse Eesti nurka müügile saada, ja miks mitte ka Lätti ja Leetu, siis kirjuta meile eve@herbfoods.eu või helista 5107682